V roce 2012 jsem vyhrála proměnu :-) fotky najdete zde

Jmenuji se Lucie Kiseláková a do světa kynologie jsem vstoupila ve svých 15 letech, kdy mi rodiče pořídili fenku křížence labradora Darinku. S ní jsem začala navštěvovat kynologický klub Zetor Brno, kde jsem už 10 rokem členem.S Darinkou jsem cvičila poslušnost, obranu, stopy, záchranařinu, coursing i agility. Složila jsem s ní jen 4 zkoušky( ZOP, ZPU1, ZZO a ZZZ), protože měla reakci na střelbu. Objezdili jsme spousty závodů a výstav voříšků, kdy se kromě jednoho závodu umístila vždy do 3. místa. V roce 2005 jsem si pořídila svého prvního vysněného německého ovčáka s průkazem původu Coru Remmah Moravia. Cora má složeno už 17 zkoušek z výkonu a chystáme se ještě na ty nejtěžší. Má zasebou spousty závodů, kde se několikrát umístila na 1.místě. Cora je šikovná fenečka, jen v obraně je slabší. Mé cíle s ní byly vyjet na nějakou vrcholovou soutěž, ale bohužel díky obraně, ve které je slabá, jezdí jen menší závody.

V roce 2009 naše dlouholetá kamarádka Iva nakryla svoji šikovnou fenečku Chiru od Řeky Labe, a tak jsme nakonec neodolali a přivezli jsme si štěňátko Adara Abalio. V roce 2009 jsme měla možnost půjčit si fenku Chiru od Ivy Lžičařové a vyjet s ní na velký závod Cacit Mrákov dle IPO3, kde jsem se umístila na pěkném 18.místě z 50 závodníků.

V současné době jsem na mateřské dovolené a máme 7 letou holčičku Veroniku.

Můj přitel se jmenuje Jiří Bravenec a věnuje se také kynologii.

Jirka pracuje už 8 let u městské policie jako psovod. Se psy pracuje už od svých 15 let. Jako malý kluk chtěl být cvičitelem medvědů v cirkuse :-)) a nakonec cvičí jiné šelmy :-D. Figurování se věnuje už několik let.

další info doplním později....